Oznaki zdrady Oznaki zdrady detektyw od zdrad Olsztyn

Oznaki zdrady – Poradnik – Prywatny detektyw od zdrad

Zdrada małżonka czy partnera jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków, a także przyczyną wielu rozwodów. To zdecydowanie jeden z najtrudniejszych do przejścia kryzysów w związku. Niewierność partnera / partnerki nie zawsze jest łatwa do wykrycia, gdyż wiele osób potrafi ją ukrywać, nawet przez długi czas. Czasami jednak coś się zmienia i zaczynamy dostrzegać oznaki zdrady, partnerzy zaczynają się od siebie odsuwać, zmieniają się ich relacje a kiedy w grę wchodzi możliwa zdrada, zaczynamy nabierać podejrzeń czy nie pojawił się ktoś inny w życiu naszego partnera lub partnerki.

Oznaki zdrady partnera i partnerki

1. Zmiana zachowania partnera wobec Ciebie

Twoją podejrzliwość powinna wzbudzić zarówno nagła oziębłość ale także nadmierna troska o Ciebie. Jeżeli bliska Ci osoba przestała starać się o jakość Waszego związku, nie interesuje się już Tobą ani sprawami, które Cię dotyczą, krytykuje Twoje zachowania i wygląd. Dodatkowo niechętnie lub nie mówi, że mu zależy, ani że Cię kocha, to może to świadczyć o możliwej zdradzie

Niepokojącym może być również fakt, kiedy partner, zwłaszcza jeśli wcześniej tego nie robił, zaczyna obdarowywać Cię prezentami, prawi komplementy i ciągle mówi miłe rzeczy.

2. Przesadna dbałość o siebie

Nie ma niczego złego w tym, aby partner dbał o siebie, jednak jeśli wcześniej nie zwracał na swój wygląd aż tak dużej wagi, a teraz robi to aż przesadnie, to możliwe, że chce podobać się komuś innemu. Co powinno Cię zaniepokoić: szczególna dbałość o higienę, zmiana fryzury, wymiana garderoby, używanie drogich perfum, zapisanie się na siłownię. Są to niepokojące objawy, które powinny wyostrzyć Twoją czujność.

3. Unikanie fizycznej bliskości

Utrata zainteresowania uprawianiem wspólnego sexu niekoniecznie może być spowodowana zdradą. Powód może być zdrowotny lub psychiczny. Jeżeli jednak nic z tych rzeczy nie pasuje, to powinno to wzbudzić Twoje zainteresowanie. Niechęć bez żadnego racjonalnego uzasadnienia, zawsze powinna być niepokojącą oznakom zdrady, i w wielu przypadkach chodzi o to, że pojawił się ktoś inny.

4. Ukrywanie przed Tobą komórki, zmiana hasła do komputera

Oznaki zdrady mogą być różne, te najczęściej pokazywane w popkulturze to ukrywanie prywatnych wiadomości przed partnerem. Jeżeli Twój partner nie chce Ci dać dostępu do urządzeń takich jak laptop czy telefon to bardzo prawdopodobne, że coś ukrywa. Niekoniecznie musi być to jednak zdradzanie Ciebie z inną osobą. Równie dobrze może planować dla Ciebie niespodziankę. Jednak jeżeli pojawiają się również inne oznaki zdrady warto zacząć badać sprawę lub wynająć prywatnego detektywa.

5. Spędza coraz więcej czasu poza domem

Jeżeli Twój partner częściej wychodzi z domu, mówi, że ma wyjazdy służbowe, o których wcześniej nie było mowy lub jest ich więcej niż do tej pory. To bardzo możliwe, że w tym czasie kiedy jest poza domem prowadzi drugie życie z kochankiem lub kochanką.  Tak samo mniejsza ilość czasu dla partnera to sygnał do zbadanie sprawy. Prowadzenie podwójnego życia obliguje do nieco innej organizacji czasu niż do tej pory.

6. Kłótnie i zdenerwowanie

W związku kłótnie się zdarzają i nie są czymś wyjątkowym. W normalnym związku po każdej kłótni jest jednak chęć pogodzenia się. Jeżeli Twój partner nie wykazuje takich chęci to możliwe, że pasuje mu ten układ lub po prostu nie zależy mu na pogodzeniu się. Może to być znak, że zależy mu na relacjach z kimś innym.

Tak samo jeżeli Twój partner lub partnerka jest czymś zdenerwowany, ale nie chce z Tobą o tym rozmawiać. To prawdopodobnie jest zdenerwowany czymś co ukrywa lub nie chce się tym dzielić. Niekoniecznie jest to od razu zdrada, jednak może to być jedna z możliwości.

7. Niespodziewane wydatki

Zmiany w stanie konta, paragony z różnych miejsc, kawiarni, kwiaciarni, restauracji, niewyjaśnione wypłaty z bankomatów. Jeśli nagle partner zaczyna zdecydowanie więcej wydawać, a nie są to Wasze wspólne wydatki, możesz mieć pewność, że coś się za tym kryje. W większości jest to niestety zdrada.

Detektyw od zdrad

Jeżeli zauważasz u swojego partnera oznaki zdrady, ale nie wiesz jak to sprawdzić lub jesteś przekonany o zdradzie ale nie możesz togo udowodnić, skontaktuj się z prywatnym detektywem. Detektyw posiada niezbędne doświadczenie w pozyskiwaniu informacji oraz dowodów zdrady ( jeżeli do takiej faktycznie dochodzi). Dzięki pracy detektywa pozbędziesz się wątpliwości, a także zyskasz dowody, które będą niezbędne przy rozprawie rozwodowej.

IRBIS detektyw Olsztyn – profesjonalne biuro detektywistyczne

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w pracy operacyjnej oraz dochodzeniowej, zdobyte w różnych Służbach Państwa. Naszym klientom zapewniamy pełna dyskrecję oraz profesjonalizm prowadzonych czynności. Stosowane metody, a także skuteczny dobór środków zapewnią szybkie osiągnięcie celu jakim jest rozwiązanie sprawy oraz zadowolenie naszego klienta
Nasze biuro detektywistyczne współpracuje również z licencjonowanymi biurami detektywistycznymi w kraju i za granicą, w razie potrzeby służymy pomocą psychologiczną oraz analityczną.

Nasze biuro detektywistyczne działa w Olsztynie i na terenie całej Warmii i Mazur. Sprawdź nasz cennik tutaj:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *