O nas

Profesjonalne biuro detektywistyczne

Posiadamy ponad 25 letnie doświadczenie w pracy operacyjnej oraz dochodzeniowej, zdobyte w różnych Służbach Państwa. Naszym klientom zapewniamy pełna dyskrecję oraz profesjonalizm prowadzonych czynności. Stosowane metody, a także skuteczny dobór środków zapewnią szybkie osiągnięcie celu jakim jest rozwiązanie sprawy oraz zadowolenie Naszego Klienta.
Nasze biuro detektywistyczne współpracuje również z licencjonowanymi biurami detektywistycznymi w kraju i za granicą, w razie potrzeby służymy pomocą psychologiczną oraz analityczną.

Nasze biuro detektywistyczne działa w Olsztynie i na terenie całej Warmii i Mazur.

 

Profesjonalizm

Dbamy o to, aby każdy klient biura detektywistycznego był zadowolony z pracy detektywa. Przez cały czas naszej działalności udało nam się rozwikłać 98% spraw, które do nas trafiły.

Doświadczenia

Posiadamy 25 lat doświadczenia w prowadzeniu śledztw, a także zgłębioną wiedzę techniczną i śledczą.

Anonimowość

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy anonimowość, a także zachowanie tajemnic dotyczących zleconych spraw.

Czym wyróżnia się dobry detektyw

Detektyw, którego powinieneś wybrać do prowadzenia Twojej sprawy powinien wyróżniać się doświadczeniem w prowadzeniu spraw dochodzeniowych, a także dysponować odpowiednim i nowoczesnym sprzętem. Sprzęt jest oczywiście niezwykle istotny w pracy detektywa. Sprzęt pozwalający wykonać testy na ojcostwo, wykrywacz kłamstw, a także wiele innych przydatnych narzędzi, usprawniają i uskuteczniają prowadzenie śledztwa. IRBIS Detektyw Olsztyn posiada 25 letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw śledczych oraz dysponuje wszelakim sprzętem potrzebym do przeprowadzenia skutecznego śledztwa, a także rozwiązania sprawy. Jeżeli szukasz skutecznego detektywa z Olsztyna, zadzwoń do naszego biura detektywistycznego. Pomożemy rozwiązać Twój problem.

biuro detektywistyczne wywiad gospodarczy detektyw dla biznesu