Obserwacja i Kontrobserwacja

Jeśli potrzebujesz dowodów, niezależnie w jakiej sprawie

Dyskretna obserwacja będzie skutecznym rozwiązaniem

Jednym z najważniejszych celów obserwacji to nie być zauważonym. Nasi doświadczeni agenci nigdy nie pozwolą na ryzyko bycia zauważonym, wybierzemy raczej opcje zakończenia obserwacji. Minimalizujemy koszty nie przeciągając czasu obserwacji.

Zaginione osoby

Na potrzeby obserwacji dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym i filmowym oraz doświadczonymi ekspertami z zakresu obserwacji utrwalającymi zachowania, miejsce przebywania i spotkań. Sprawdzimy rzeczywisty cel pobytów małżonków na wczasach, sanatoriach, delegacjach. Dokumentujemy zdarzenia w obiektach hotelowych oraz w drodze do nich.

Wykonujemy obserwacje na potrzeby ustalenia miejsca zamieszkania, miejsca pracy, ustalania zakazu łamania konkurencji, kontaktów osobowych oraz powiązań towarzyskich, wszelkiego rodzaju uzależnień, sprawowania opieki nad dziećmi. To tylko część spraw, którymi się zajmujemy.

W sytuacjach, gdy pojawia się podejrzenia mogące świadczyć o tym, ze jesteście obserwowani, nasz doświadczony zespół wykona czynności celem ustalenia czy mamy do czynienia z obserwacją Was czy Waszych najbliższych. Obserwacje zlecają partnerzy podejrzewający o zdradę, może to być także obserwacja prowadzona przez przestępców. W grę może wchodzić włamanie do domu, kradzież pojazdu czy też porwanie dziecka.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Jutro może być za późno!

Detektyw Olsztyn