Kancelaria prawna

Kancelaria prawna

Konsultacje i porady prawne

Kancelaria prawna powinna być w stałym kontakcie z prywatnym detektywem. W Biurze detektywistycznym IRBIS współpracujemy z doświadczonymi kancelariami adwokackimi i radcami prawnymi biegłymi sądowymi, rzeczoznawcami, a także mediatorami. Oferujemy  kompleksową pomoc od porad prawnych, po prowadzenie spraw sądowych, reprezentujemy naszych Klientów w negocjacjach, a także postępowaniach przedsądowych jak również w mediacjach. Zasady współpracy ustalamy indywidualnie z Klientem po każdorazowym uwzględnieniu rodzaju sprawy.

kancelaria prawna olsztyn

Znalezienie dowodów i wykorzystanie ich w sądzie

Kompetencje, a także zakres działań detektywa jest szczegółowo określony w ustawie. Podkreślamy, że nasze biuro detektywistyczne IRBIS działa zgodnie z prawem, a także nie przekracza rządnych granic.

Dowody zebrane przez naszych detektywów możesz oczywiście wykorzystać w sprawach sądowych, zarówno karnych, jak i cywilnych. Na podstawie zebranych przez detektywa materiałów sporządzamy raport z przeprowadzonych czynności detektywistycznych. Stanowi on dowód z dokumentu prywatnego. Następnie to sąd określa wiarygodność zebranych materiałów, a każdy raport oceniamy indywidualnie.

Jako profesjonaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie informacje powinien zawierać raport, a także jakie dowody mogą zostać przedstawione w sądzie. Wszystkie wątpliwości, jeśli takie się pojawią, omawiamy na bieżąco z prawnikami. Detektyw może być również świadkiem w sądzie.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Jutro może być za późno!

Detektyw Olsztyn