Sprawy rodzinne

Detektyw od spraw rodzinnych

Sprawy rozwodowe i alimentacyjne

Twój partner zmienił swoje zachowanie, a także przyzwyczajenia. Podejrzewasz, że jesteś okłamywany(a), a także utraciłeś(aś) do niego/niej zaufanie? Chcesz poznać lub dowieść prawdy, a także mieć niezbite dowody potwierdzające lub wykluczające zdradę. Detektyw od spraw rodzinnych zrobi to dyskretnie i profesjonalnie. Sprawdzimy wierność Twojego partnera, przeprowadzając skrupulatne działania. Pozyskane dowody zaprezentujemy również w szczegółowym raporcie, zawierającym materiały poglądowe m.in. zdjęcia, nagrania audio i filmy.
W razie potrzeby występujemy w roli świadka przed sądem. Dowody

Bezpieczeństwo rodziny

Jeżeli podejrzewasz, że bliska Ci osoba, partner, dziecko ma kłopoty ze względu na stosowanie używek, a także grozi mu inne zagrożenie możemy pomóc i wykluczyć lub potwierdzić te obawy. Jeśli masz podejrzenia i chcesz ochronić bliską osobę, rozważ również skorzystanie z naszej profesjonalnej pomocy oraz psychologa.

W przypadku potwierdzenia występowania zachowań, świadczących o uzależnieniu szczególnie istotne jest natychmiastowe rozpoczęcie działań prowadzących do podjęcia leczenia, zwłaszcza w przypadku osób młodych, dla których zmiany wywołane uzależnieniem mogą być nieodwracalne.

Odzyskiwanie danych

Nasza specjalizacja to także szeroki zakres informatyki śledczej, polegającej między innymi, na odzyskiwaniu utraconych w różny sposób lub celowo usuniętych danych z wszelkich nośników i urządzeń (komputery, laptopy, tablety, smartfony, pendrivy i inne). Detektyw od spraw rodzinnych odzyska dane firmowe, prace magisterskie, doktorskie, prezentacje, a także ważne zdjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczonych ekspertów, a także najnowocześniejszy sprzęt z oprogramowaniem. W tym zakresie współpracujemy z najlepszymi ekspertami w kraju i za granicą.

Obserwacje

Jednym z najważniejszych celów obserwacji to uzyskać materiał dowodowy i nie być zauważonym. Nasi doświadczeni detektywi nigdy nie pozwolą na ryzyko bycia zauważonym. Na potrzeby obserwacji dysponujemy nowoczesnym sprzętem fotograficznym, a także filmowym oraz doświadczonymi ekspertami z zakresu obserwacji utrwalającymi zachowania, miejsce przebywania i spotkań.

Wykrywanie podsłuchów

Ustalenia majątkowe

Detektyw od spraw rodzinnych detektyw olsztyn

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Jutro może być za późno!

Detektyw Olsztyn