Sprawy kryminalne

Sprawy kryminalne

Celem dochodzeń kryminalnych jest zdobycie dowodów

Jeśli uważasz iż potrzebujesz niezależnego wsparcia skontaktuj się z nami. Nasi detektywi posiadają w tym zakresie ogromne doświadczenie, gdyż przez wiele lat pracowali w policji.

Niezależne śledztwo kryminalne pozwala ci przeprowadzić to na swoich własnych zasadach. Policja często ma ograniczone środki bądź działa w sposób który Ci nie odpowiada. Wykonane przez nas czynności to udzielenie odpowiedź na wiele pytań. Ustalimy co naprawdę się stało i jaki był przebieg wydarzeń.

Jeśli jesteś ofiara oszustwa, gwałtu, kradzieży, napadu lub innego przestępstwa i policja nie oferuje odpowiedniego wsparcia? Być może dochodzenie zostało już zamknięte? Może jesteś bezpodstawnie oskarżony ale potrzebujesz dowodu na niewinność? Podejmiemy skuteczne działania w celu zdobycia dowodów, pomożemy zweryfikować alibi i odszukać ważnych świadków. Zbierzemy od nich oświadczenia, aby udowodnić Twój punkt widzenia.

Coraz więcej osób zwraca się do prywatnego detektywa

Wiele razy w ciągu roku słyszymy w mediach o skandalach związanych z domami opieki, aresztowaniu pracowników, zaniedbaniach, niewłaściwej opiece. Często dom opieki wygląda na początku fantastycznie a później wychodzą na jaw różnego rodzaju historie. Twoje wątpliwości mogą się pojawić w każdym momencie. Nie wiecie jakie podjąć działania, gdyż brakuje Wam dowodów? Proponujemy spotkanie z doświadczonym detektywem z Centrum Usług Detektywistycznych.

Podobne wątpliwości mogą się pojawić po powrocie dzieci ze żłobka czy przedszkola. Nasi detektywi zbiorą właściwy materiał a Ty zdecydujesz co z tym dalej zrobić. Co lub kto będzie głównym bohaterem śledztwa zależy od Ciebie.

Nie zwlekaj ani chwili dłużej! Jutro może być za późno!

Detektyw Olsztyn