Jak wykryć podsłuch Detektyw od wykrywania podsłuchów Olsztyn

Jak wykryć podsłuch? Wykrywanie podsłuchów

Czujesz, że ktoś może Cię podsłuchiwać? Tajemnice Twojej firmy wychodzą na zewnątrz? Możliwe, że jesteś na podsłuchu. Jak wykryć podsłuch? Poniżej krótki poradnik jak wykryć podsłuch w telefonie, w domu, mieszkaniu oraz pomieszczeniu służbowym? Jak wykryć lokalizator GPS a jak stwierdzić czy mamy założoną kamerę szpiegowską?

Jak wykryć podsłuch w domu, samochodzie, a także biurze

Samodzielne odkrycie lokalizacji podsłuchów jest oczywiście możliwe. Jeżeli chcesz to zrobić, powinieneś dokładnie przeszukać przede wszystkim te miejsca, w których prowadzisz rozmowy. To podstawowa czynność. Możesz również wykorzystać wykrywacz podsłuchów dostępny w wielu sklepach detektywistycznych. Najlepszy wykrywacz podsłuchów kosztuje dużo, ale Detektywi wiedzą, jaki wykrywacz polecić do danego problemu. Jeżeli nie chcesz inwestować w sprzęt, możesz wynająć do tego detektywa ze sprzętem.

Jakie są rodzaje podsłuchów – jak wykryć podsłuch

  • aplikacje szpiegowskie do telefonu (SpyPhone) na IPHONE oraz Android,
  • podsłuchy radiowe (pluskwy radiowe), obecnie mniej używane,
  • podsłuchy GSM – czyli urządzenia podsłuchujące, w którym umieszczona jest karta SIM. Wykonanie na nią połączenia pozwala usłyszeć, co się dzieje w pomieszczeniu lub aucie. Ich zaletą jest fakt, że można podsłuchiwać z dowolnego miejsca na ziemi,
  • rejestratory dźwięku, czyli wszelkie urządzenia, które umożliwiają nagranie dźwięku. Takie podsłuchy często występują w formie pendrive, breloków, powerbanków lub innym formacie.

Kto może założyć podsłuch?

Czy prywatny detektyw może założyć podsłuch? Pomimo tego, że w filmach detektywi, podkładają podsłuchy u śledzonych osób, to w prawdziwym życiu wygląda to inaczej. Niestety, detektywi nie mają uprawnień do prowadzenia inwigilacji w zakresie podsłuchów. Nielegalne podłożenie podsłuchu w miejscu prywatnym nie może posłużyć również jako dowód w sądzie.

Jak samemu znaleźć ukrytą kamerę

Myślisz, że ktoś obserwuje Cię przez ukrytą kamerę? Zastanawiasz się, jak możesz samemu odnaleźć kamerę? Szpiegowskie kamery mogą dostarczyć wiele cennej wiedzy. Ich użycie pozwala zdobyć nie tylko dowody na zdradę, ale także wykraść cenne informacje z przedsiębiorstwa.  Podstawowym narzędziem do wykrywania kamer jest detektor ukrytych kamer. Jeżeli nie chcemy inwestować w drogi sprzęt, możesz ściągnąć również aplikacje na swojego smartfona. Czy takie działanie będzie skuteczną detekcją ukrytych kamer ? Trudno stwierdzić. Czasami to wystarczy, aby obronić się przed inwigilacją.

Jak sprawdzić czy mam podsłuch w telefonie?

Jak wykryć podsłuch w telefonie? O tym czy w telefonie mamy podsłuchy z nagrywaniem, przekonamy się wybierając kody: #21#, #62#. Po wpisaniu kodu dowiemy się, czy nasze połączenia są przekierowywane również na inny numer. Czasami to jednak nie wystarcza. Nasi detektywi współpracują ze specjalistami zajmującymi się wykrywaniem i likwidacją podsłuchów w Twoim telefonie. Zajmują się oni zarówno telefonami z systemem Iphone jak i Android.

Jak samemu wykryć lokalizator GPS

Podejrzewasz, że Twój samochód jest śledzony poprzez lokalizator GPS? Samodzielne znalezienie lokalizatora nie jest takie proste. Może być on oczywiście umieszczony pod samochodem, co ułatwi poszukiwanie. Niestety może się jednak zdążyć, że lokalizator zostanie umieszczony wewnątrz auta. Zazwyczaj lokalizatory szpiegowskie mają akumulator, ale także można je wpiąć w instalację samochodową, znacząco utrudni to jego znalezienie.

Prywatny detektyw dysponuje sprzętem, który pozwoli zlokalizować każdy rodzaj lokalizatorów i usunąć je z pojazdu.

Jak wykryć podsłuch lub lokalizator – podsumowanie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *